Gratis

Operator productie

WEGA INVEST SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Indemanare si disponibilitate ocazional la munca fizica
- Permis de conducere valabil cu cat. B
- Abilitati de comunicare si relationare
- Bun simt si respect intre colegi
- Disponibilitate la program in 2 schimburi (07-15 / 15-23)
- Program de lucru 8h cu pauze
- Cunostiinte de limba romana
- Studii necesare: minim 8 clase

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizare normei de productie conform planificarii si calitatii necesare
- Respectarea regulamentului si a disciplinei la locul de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄munca
- Utilizarea utilajelor de productie conform parametrilor
- Seriozitate si punctualitate
- Atentie la detalii

Oferim:
- Salariu atractiv (2300 RON Net) + bonuri de masa (800 RON/ 40 RON pe zi) + Prime (Paste/Vara/Craciun)
- Bonus vechime > 1 an
- Ore suplimentare 200%
- Echipament de lucru
- Mediu prietenos si linistit

Descrierea companiei

Fabrica de apa minerala Valcele
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024