Gratis

Operator Producție/ Laborant - Galati

GLOBAL TREAT SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Pregătire: Studii medii
  • Experienţă: Cel puțin un an în activități similare sau conexe
  • Cunoştinţe specifice necesare: Operare PC (Word)

Descrierea jobului

Activități și Sarcini:
  • Efectuează operații de amestecare a componentelor unguentelor, dozare în recipiente, etichetare și ambalare pentru produsele fabricate ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de GLOBAL TREAT SRL;
  • Efectuează analizele fizico-chimice aferente produselor fabricate și a materiilor prime;
  • Prepară soluțiile necesare pentru analiza chimică a mostrelor primite de la Directorul de Calitate;
  • Efectuează înregistrări aferente realizării produsului conform documentației și păstrează documentele/înregistrările conform prevederilor procedurilor de sistem în vigoare;
  • Răspunde conform reglementărilor în vigoare pentru neîndeplinirea sau îndeplinirea defectuoasă a sarcinilor care-i revin;
  • Este responsabil de respectarea legislației și reglementărilor în vigoare;
  • Efectuează alte activități conexe.

Condiții de Muncă:
  • Contract de muncă
  • Program de lucru: 8 ore/zi
  • Salariu: 2500 lei/lună, net

Dacă ești interesat(ă) de această oportunitate și îndeplinești cerințele menționate, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău.

GLOBAL TREAT SRL Galați, înființată în anul 2013, se specializează în realizarea și comercializarea produsului marca înregistrată „Hemotreat” – un dispozitiv medical destinat tratării fisurilor, disponibil sub formă de unguent (tub 25 ml) și supozitoare (cutie 12 buc).
Utilizăm echipamente de producție de nouă generație și dispunem de o echipă managerială cu experiență vastă în obținerea, brevetarea, producerea și comercializarea acestor produse.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 24 Sept. 2024