Gratis

OPERATOR PRODUCTIE

ITALSOFA ROMANIA S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

COMPETENTE:

Lucreaza in echipa;
Comunica interactiv la locul de munca;
Isi planifica sarcinile si timpul de munca.

Descrierea jobului

Responsabilitati

-Asambleaza elementele (subansamblele) intre ele, in ordinea stabilita si efectueaza fixarea lor rezistenta, corecta si definitiva, in functie ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃de cerintele produsului
-Respecta procesul tehnologic de asamblare a canapelelor si pregatirea canapelelor;
-Verifica dupa incheierea procesului tehnologic respectarea calitatii asamblarii;
-Isi realizeaza norma de productie stabilita in functie de vechimea pe care o are.

ITALSOFA ROMANIA este parte a Grupului Natuzzi, producator italian de frunte pe piata producatorilor de mobilier si lider mondial in industria producatorilor de canapele si a tapiteriilor din piele. Corporatia Natuzzi si-a inceput activitatea in 1959 datorita lui Pasquale Natuzzi, iar azi inseamna o afacere care implica peste 5.000 de angajati, care se obliga sa satisfaca cerintele a peste 2.400 de clieti din 123 de tari din toata lumea. Din 1990, Natuzi si-a vandut mobilierul in Italia prin cunoscutele magazine Divani&Divani by Natuzzi, un lant de magazine care sunt licentiate pentru a vinde dealerilor de mobilier. In afara Italiei Compania vinde diversilor comercianti, prin magazinele Divani&Divani by Natuzzi si Natuzzi Stores. Natuzzi S.p.A. este cotata la bursa din New York din anul 1993.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024