Gratis

Operator productie cu sau fara experienta - personalizari

GRAVOLO PRINT SHOP S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești îndemânatic, creativ, energic, sociabil și îți ︄︊︆︄️︉︇︁​︇︆︅︆​︁︁︎️​︉︌︉︊​︌︎︃︂︎︈︈︍︆︃︌︈place să înveți lucruri noi?
Atunci aplica la acest job!

Descrierea jobului

Ne dorim ca tu să ne ajuți în zona de printare/personalizare, și lucru cu clienții la început, iar cu timpul, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︂︊︀︂​︂️︀︄​︁︄︋​️︋︀︀​︊︁︉︀​︅︋︄︄​︌︄︂︊​︂︉︎︌să trecem si la lucruri mai complexe, cum ar fi creație si design.

Responsabilitățile tale ar fi:
- Productie produse personalizate (operarea unor diverse imprimante si prese). Full training va fi oferit.
- Preluarea si confirmarea comenzilor online venite pe site sau Whatsapp/Email.
- Folosirea programelor de grafica, in special Corel.
- Ambalarea comenzilor

Abilități:
Sociale - căutăm o persoana care este deschisa sa invete lucruri noi, sociabila si energica.

Practice - Preferam pe cineva care are experienta cu programe de grafica, dar nu neaparat. Daca te consideri o persoana descurcareata, te vom invata noi, important este sa iti doresti sa acumulezi noi informatii si sa le pui in practica intr-un mod eficient.

Noi îți oferim:
Un salariu competitiv care va crește în timp în funcție de performanța ta.
Un loc într-o echipă tânără și prietenoasă și un mediu de lucru dinamic dar totodata relaxant.
Decontarea transportului
Program Luni-Vineri 09:00-17:00 (putem fi flexibili si sa ne adaptam in anumite situatii si dupa nevoia angajatului)
Weekend liber (in cazul in care se solicita lucrul in weekend, platim suplimentar)

Suntem un atelier de personalizare localizat in Sectorul 1, Bucuresti - zona Sisesti.
Oferim servicii de personalizare si printing din anul 2007.
In anul 2021 am hotarat sa intram si pe piata online si avem un website dedicat achizitiei de cadouri si produse personalizate. Avem echipamente performante si realizam produse diverse, cu un grad inalt de calitate.
Recenziile clientilor nostri spun multe despre ce tip de produse si servicii oferim. Asadar ne poti cauta pe Google (Gravolo) si te vei convinge singur.
Daca consideri ca acest job ar putea fi pentru tine , contacteaza-ne si cu mare drag programam un interviu.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024