Gratis

Operator Pc

Semede Prod S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana energica , pozitiva si implicata cu valori morale si profesionale care sa ne ofere increderea ca putem obtine impreuna performante notabile .

Ne-ar placea ca tu sa fii:
- cel putin cu studii medii finalizate (diploma BAC)
- cu bune cunostinte operare calculator(M.S. Office - Excel, Word)
- cu experienta de minim 1 an in utilizarea unui sistem informatic de gestiune ERP
- o persoana inteligenta, capabila sa lucreze atat independent, cat si in echipa
- cu o buna capacitate de comunicare scrisa si verbala
- capabila sa analizezi datele si sa iei decizii pe baza acestora
- cu o buna organizare a timpului , sarcinilor si locului de munca in general
- o persoana responsabila, corecta, rabdatoare si atenta la detalii

Descrierea jobului

In rolul tau vei fi responsabila de:
- Verificare si intocmire facturi, avize si documente support
- Inregistrare documente in ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂programul intern de contabilitate
- Evidenta obiectelor de inventar, materialelor consumabile, mijloace fixe, etc…

Ce oferim noi:
- Increderea si sutinerea noastra in cadrul uni proiect ambitios ce se intinde pe termen lung
- Un pachet salarial compus din salariu fix, decontare transport si masa
- Toate instrumentele de lucru de care ai nevoie pentru a atinge performanta .

Compania noastra a luat fiinta in 2013 si avem o arie de acoperire in Bucuresti, judetul Ilfov, Giurgiu, Buzau, Urziceni, Ploiesti, Pitesti (estul Romaniei)

Obiectivul principal al companiei noastre consta in distributia de produse alimentare catre segmentul HoReCa Produsele principale pe care le distribuim sunt: legumele proaspete vidate si castravetii murati in saramura.

Formam o echipa de peste 20 de oameni corecti ,onesti, simpli si profesionisti care lucreaza pe baza de obiective clare si care isi fac planuri pe termen lung.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024