Gratis

Magazioner

No Limit Sp. z o.o.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară într-un post similar (1 ani reprezinta un avantaj).
  • Familiaritate cu procesele logistice și de depozitare. ️︌︅️︋︌️️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​
  • Atenție la detalii, capacitate de organizare și gestionare a timpului. Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Experiență în folosirea de programe de gestiune și a programului ️︌︅️︋︌️️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Microsoft Excel;

Descrierea jobului

  • Transport manual de materiale, descărcare și încărcare mărfuri
  • Primirea și înregistrarea bunurilor primite în sistem
  • Manipularea internă a materialelor
  • Participarea la inventare periodice
  • Sarcini administrative
  • Mentinerea ordinii in depozit

Beneficii:
  • Bonuri de masa Bonusuri lunare in functie de performanta
  • Bonuri de masa(30 lei/ zi)
  • 100 ron transport local

Noi oferim soluții complete de logistică adaptate nevoilor clienților menținând în același timp cele mai înalte standarde de calitate și siguranță într-un mod optim din punct de vedere economic, menținând grija pentru Angajat și de protecție a mediului.

Indiferent dacă acestea sunt servicii de logistică de contract, aprovizionarea unor reţele comerciale, transport auto sau servicii suplimentare VAS, întotdeauna realizăm sarcinile care ne sunt atribuite cu cea mai mare atenție. Echipa implicată, competentă şi diversificată, formată atât din profesioniști cu experiență, cât şi din tineri inovatori, reprezintă cea mai mare valoare a noastră. Cu mândrie și angajament realizăm deja timp de trei decenii servicii pentru cei mai exigenți clienți, printre care mulţi lideri internaționali în branşele lor. Unde mergem şi anume No Limit în logistică

Extindem treptat domeniul de aplicare al serviciilor noastre. Unele dintre ele, cum ar fi transportul și distribuția, le prestăm în întreaga Europă. În serviciile de logistică contractuală, dorim să fim unul dintre liderii din regiunea Europei Centrale. Suntem în curs de dezvoltare în mod activ de servicii logistice pentru toți cei care văd succesul companiilor lor în branşa e-commerce. Ne desfăşurăm activitatea pe piețele de peste graniţa de est a Poloniei, și în viitor ne-am propus să cooperăm cu companii din Orientul Îndepărtat.

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024