Gratis

Operator magazin online- PROCOSMETIC

PROCOSMETIC

Candidatul Ideal

Ne cautam coleg(a) pentru biroul din Ramnicu Valcea (zona B-dul Dem Radulescu) care intruneste urmatoarele cerinte:
1. Sa stie sa zambeasca si sa fie de gasca.
2. Sa fie dispus sa invete.
3. Sa fie organizat… foarte organizat!
4. Sa fie atent la detalii… foarte atent!
5. Sa aiba o fire calma si rabdatoare.
6. Sa fie proactiv: ne plac doar oamenii care sunt dispusi sa dea 110%.
7. Sa fie descurcaret, persistent si responsabil.
8. Sa stie sa vorbeasca frumos la telefon.
9. Sa aiba o personalitate armonioasa si orientata catre lucrul in echipa.
10. Sa aiba abilitati bune de comunicare, ascultare activa si memorie.
11. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da.
12. Sa aiba domiciliul in Rm.Valcea.
13. Sa aiba cunostinte bune de operare PC si viteza de tastare.
14. Sa utilizeze pachetul Microsoft Office la nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- preluarea comenzilor clientilor telefonic;
- intocmirea facturilor in programul de gestiune al companiei;
- intocmirea awb-urilor;
- actualizarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈produselor si preturilor pe site;
- respectarea procedurilor interne.

Beneficii:
- salariu fix + bonusuri de performanta;
- mediu de lucru armonios cu colegi de gasca si sefi intelegatori;
- stabilitate si siguranta;
- weekend-ul nu se lucreaza, iar zilele nationale sunt libere;
- program de lucru de luni pana vineri: 08:30-17:00 (o jumatate de ora pauza de masa);
- educatie continua in domeniul produselor de infrumusetare;
- explorarea oportunitatilor de crestere si de dezvoltare in acest domeniu;
- vanzarea celor mai rafinate branduri profesionale de infrumusetare.

Descrierea companiei

www.ProCosmetic.ro

Noi suntem Procosmetic, lider de piata in industria de cosmetice profesionale, cu o retea de distributie ce acopera in prezent 65% din Romania.
Numele ales ne reprezinta deoarece suntem specialisti in domeniul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale de inalta calitate, in randul saloanelor de infrumutesare si al centrelor SPA.
Povestea noastra a inceput in anul 1997 cu domeniul de activitate in sectorul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale.
De-a lungul celor 26 de ani de activitate ti-am castigat increderea prin intermediul calitatii produselor si serviciilor noastre.
Ne mandrim cu un portofoliu de peste 15.000 produse profesionale ce se grupeaza in 5 mari categorii: coafura, barber, cosmetica, unghii si make-up.
Cu o echipa tanara si in continua crestere, formata din 25 de colegi cu pregatire de specialitate in domeniul beauty si customer service, raspundem tuturor solicitarilor pentru a livra cea mai buna experienta de cumparare si consultanta.
Perfectiunea nu am atins-o inca, dar muncim cu pasiune pentru atingerea obiectivelor si oferim intodeauna servicii de calitate.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024