Gratis

Operator magazin online haine

Woolver Natural S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui colege care sa ne ajute cu procesare comenzilor on-line , dar si gestionarea magazinului fizic .

Descrierea jobului

• Emiterea facturilor si awb -urilor aferente comenzilor
• Împachetarea zilnică a comenzilor pe baza facturii si a ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂awb-ului emis
• Cunoștințe operare PC;
• ︁Pregătirea produselor pentru livrare, asigurându-se că sunt ambalate corespunzător.
• Gestionarea stocului: etichetarea si aranjarea produselor in magazin.
• Menținerea unui spațiu de lucru ordonat și curat.

Experiența anterioară într-un rol similar constituie un avantaj,dar nu este obligatorie.

Program de lucru: L-V
• Luni-Vineri: 10:00 - 18:00
• Locatia:Intrarea Episcopul Radu nr 12, Bucuresti

Suntem un magazin on-line de haine pentru copii si adulti din materiale premium .
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024