Gratis

Operator la tratarea si epurarea apei uzate

S.C. BETTY ICE S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii medii
- Cunostinte tehnice de baza
- Detine cunostine minime de chimie
- Abilitati de operare pe calculator – nivel mediu
- Abilitati de planificare – nivel mediu
- Limba engleza (scris/vorbit) – nivel incepator
- Spirit de echipa si profesionalism
- Gestionare proactiva a volumului de munca- Disponibilitate la efort fizic prelungit (daca este necesar).
- Flexibilitate in perioada de revizie capitala pe fabrica.
- Experienta medie pentru lucrul cu echipamente mecanice ( inlocuire filtre, inlocuire pompe, inlocuire robineti, revizie reductoare, etc).

Descrierea jobului

Opereaza statia de epurare a apelor uzate rezultate din procesul de productie
Efectueaza lucrarile de intretinere a echipamentelor aferente statiei ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de epurare
Regleaza parametrii de functionare a echipamentelor pentru o functionare optima
Verifica si inregistreaza parametrii de functionare a echipamentelor aferente statiei de epurare
Face ajustari si reglaje la echipamentele din statie si participa la mentenanta acestora
Asigura stocul minim pentru chimicalele necesare in procesul tehnologic de epurare, gestionand comenzile la furnizorii aferenti
Asigura curatenia in incinta statiei, in exteriorul incintei, pe acoperis, in rezervoare si in caminul de preluare si de deversare ape uzate respectiv epurate
Tine evidenta tuturor lucrarilor, defectiunilor, interventiilor, consumabilelor aferente statiei
Raporteaza sefului ierarhic neregulile identificate si propune solutii pentru remedierea lor

Oferim:
Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru multinational si profesionist
Instruire specifica
Stabilitate

Betty Ice este unul dintre cei mai mari producatori de inghetata din Romania si a fost infiintata in 1994. Incepand cu anul 2018 si-a unit pasiunea pentru inghetata cu grupul Unilever, una dintre cele mai mari companii din lume de bunuri de larg consum.

Daca esti pasionat, muncitor si dornic de noi experiente, vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes si sa impartasesti cu ceilalti gustul fin al produselor noastre, te asteptam sa ne cunoastem.

Vino in echipa Betty Ice! Detalii referitoare la Informarea de confidentialitate Betty Ice, parte a grupului Unilever, gasiti aici: https://www.unilevernotices.com/romania/romanian/privacy-notice/notice.html

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024