Gratis

Inginer Service si Mentenanta Aparatura de Laborator

Euritmic Grup SRL

Candidatul Ideal

  • Disponibilitate de a incepe activitatea imediat
  • Abilitati tehnice
  • Cunostinte in utilizarea aparatelor de masura si control;
  • Experienta de service echipamente de laborator sau industriale, constituie avantaj
  • Experienta in utilizarea PC si a softurilor specifice;
  • Limba engleza;
  • Abilitati de comunicare, Atitudine responsabila, Persoana foarte organizata;
  • Disponibil pentru deplasari frecvente in tara sau program prelungit, la nevoie ;
  • Permis de conducere cat B (minim 2 ani);

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Executa interventii de service si mentenanta pentru aparatura de laborator
  • Executa punerea in functiune si instruirea personalului utilizator ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pentru echipamentele de laborator livrate
  • Executa calificari si validari IQ/OQ/PQ (monitorizarea parametrilor tehnici de functionare) pentru echipamente de laboratoare din laboratoare in domeniul farmaceutic
Beneficii
  • Salariu fix si comision lucrari executate
  • Masina de serviciu
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Training de specialitate la furnizorii externi

Euritmic Grup Srl este o companie cu capital privat romanesc care se ocupa de peste 20 de ani cu comercializarea si activitatea de service si mentenanta de aparatura de laborator, mobilier profesional de laborator si nise chimice.
Suntem importatori si distribuitori pentru mai multi producatori de renume in domeniul echipamentelor de laborator.
Avem o buna reputatie in cadrul laboratoarelor din domeniul farmaceutic, cercetare, universitar, sanitar-veterinar, analiza apelor, mediu, etc.
Executam interventii de service, oferim servicii de mentenanta pentru aparatura comercializata precum si calificari si validari IQ/OQ/PQ in industria farmaceutica
Pentru mobilierul de laborator si nisele chimice asiguram consultanta si proiectare gratuita cu personal specializat.
Asiguram dotarea la cheie a laboratoarelor cu aparatura de laborator, mobilier de laborator si nise chimice cu exhaustare marca Waldner Germania (www.waldner.de).
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024