Gratis

Operator facturare / contabilitate primara

CARPATLIFT SRL

Candidatul Ideal

• Studii medii/superioare de preferinta economice
• Persoana comunicativa, amabila, energica
• Atenta la detalii, disciplinata, ordonata, punctuala
• Atentie distributiva, capacitate de planificare si organizare a activitatii
• Capacitate de lucru in echipa
• Cunostinte contabilitate primara
• Cunostinte de limba engleza
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Word-Excel,Outlook)
• Cunoasterea soft-ului SAP Business One constituie un avantaj

Descrierea jobului

-Emiterea facturilor cu respectarea conditiilor contractuale ale clientilor
-Verificarea devizelor si compararea lor cu comenzile/ofertele
-Inregistrarea facturilor de la furnizori ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀, bonuri fiscale
-Evidenta si inregistrarea documentelor primare in registrul de casa
-Evidenta si raportarea lunara a pontajului, delegatiilor, consumului de combustibili
-Alte activitati administrative

Compania noastra reprezinta in Romania mai multe marci de stivuitoare. Activitatea prinicpala este servisarea si intretinerea echipamentelor de ridicat, vanzarea si inchirierea acestora.
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024