Gratis

Operator Facturare Comenzi - CASH&CANDY SRL

CASH&CANDY SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- tanar(a), energic(a), pasionat(a) de comertul online;
- responsabil(a), atent(a), dedicat(a), are rabdarea si concentrarea la cote inalte;
- abilitati de comunicare foarte bune, dornic(a) sa invete si sa dezvolte noi abilitati;
- cunostinte bune de MS Office 2019/2021, cunoasterea ERP-ului Wizpro este un mare plus;
-sistem de operare Windows 10
- experienta anterioara pe un post asemanator nu este neaparat necesara (ex. absolventi la primul job);
-domiciluil in Bucuresti sau localitati limitrofe

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Administrarea si operarea comenzilor presell venite de la agenti prin sistemul SFA ASKI al firmei;
- Comunicarea zilnica ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈si constanta cu cei 64 de agenti ai firmei in caz de probleme aparute la comenzi: stoc insuficient, promotie data gresit, modificare produse de pe comanda, schimbare numar de telefon, schimbare adresa de livrare, etc;
- Verificarea livrarilor si trimiterea unui raport zilnic pe e-mail catre sefii de zona in acest sens;
- Actualizarea statusurilor comenzilor in urma verificarii livrarilor;
- Cooperarea cu colegii de pe aceeasi pozitie si cu colegii din depozit;
- Realizarea in sistem de transferuri de marfa in caz de nevoie.

Beneficii oferite:
- Contract de munca,
- Salariu de baza 3000 RON, plus bonuri de masa( 30 RON, deci 600 RON/luna);
- Bonus lunar in functie de indeplinirea sarcinilor (in special pentru lipsa greselilor) intre 600 si 1400 RON;
- Decont lunar transport (abonament STB/Metrou);
- Program de luni pana vineri intre 8-17, la birou (nu se lucreaza in weekend)
- Mediu de lucru prietenos, stabil si non-corporatist.

Cash&Candy SRL este o firmă de distribuţie națională, înfiinţată în anul 2004, care este prezentă activ pe piaţa românească din vara lui 2005. In cei 19 ani de activitate ocupăm detaşat primul loc la distribuţia de dulciuri și jucării cu bomboane, având peste 14.000 de clienţi în toată ţara. Acoperim toate judetele țării cu 64 de agenți de retail si de asemenea produsele noastre pot fi găsite și în câteva din marile lanțuri KA (Auchan, Selgros, Metro).

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024