Gratis

Operator facturare

DUBLU LIC & SIC SRL

Candidatul Ideal

+ Absolvent/a de studii medii sau superioare
+ Atentie la detalii
+ Cunostinte bune de MS Office si utilizare Internet
+ Capacitate de lucru in echipa
+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si independent

Descrierea jobului

RESPONSABILIATI
+ Emiterea de facturi catre clienti si de bonuri fiscale pentru marfurile vandute catre persoane fizice
+ Emiterea avizelor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de insotire a marfurilor
+ Inregistrarea si verificarea documentelor financiar-contabile de incasari si plati
+ Evidenta documetelor de incasare pentru clientii societatii
+ Verificarea borderoului si chitantierelor agentilor de vanzari
+ Inregistrarea numerarului incasat zilnic de la agentii de vanzari
+ Evidenta incasarilor si platilor conform registrului de casa in lei

BENEFICII
+ Salariu atractiv
+ Beneficii extrasalariale: bonuri de masa, prime de sarbatori
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala
+ Mediu de lucru profesionist

DUBLU LIC&SIC SRL este unul din principalii distribuitori din zona Vrancei, de produse din categoria FMCG. Sediul Societatii se afla in Focsani pe strada Antrepozite nr. 11

+ Firma comercializeaza o gama variata de produse.

+ Misiunea Companiei: Excelenta in distributie !

+ Tinta noastra: satisfacerea tuturor clientilor datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.

+ Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si a managementului si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024