Gratis

Operator fabrica productie alimentara

FOOD VISION S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru fabrica noastra de ready meals (produse alimentare gatite si ambalate in monoportii) din Voluntari-Pipera, jud.Ilfov, cautam Operatori care se vor ocupa de diferite sarcini ale procesului de productie alimentara.

Descrierea candidatului ideal:
- experienta in domeniul alimentar;
- experienta dovedita in utilizarea echipamentelor/utilajelor din productia alimentara (marmita, dozator, pasteurizator, etc);
- respectarea procesului de productie si a termenelor stabilite;
- respectarea regulilor de igiena si de securitate a muncii;
- respectarea sarcinilor si programului de lucru;
- responsabilitate, seriozitate, implicare.

Descrierea jobului

Oferim:
- salariu negociabil;
- program de lucru: 40 de ore pe saptamana (tura de zi, 7:30 - 16:30, de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈luni pana vineri);
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- locatie fabrica Voluntari - Pipera;
- oportunitate de invatare la locul de munca;
- angajare imediată.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024