Gratis

OPERATOR PRODUCTIE

SC ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

În contextul creșterii comenzilor clienților, Adient Automotive Ploiești (producător de tapițerii auto Premium de peste 20 ani) caută operatori cu sau fără experiență pentru Atelierul de Coasere – zona mașini de cusut.

Ca să fii selectat pentru această poziție este necesar să ai MINIM 8 CLASE ABSOLVITE.

De asemenea, aptitudinile personale care te vor ajuta să ai succes sunt:
  • Dorința de a învăța o meserie
  • Dinamism, implicare și seriozitate față de activitatea desfășurată
  • Capacitate de lucru în picioare și în 3 schimburi

Descrierea jobului

CE ÎȚI OFERIM?

Pachet salarial atractiv:
  • Perioadă plătită de instruire și adaptare – 3118 RON NET în prima ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂lună (inclusiv tichete de masă)
  • Câștig lunar de la 3515 RON NET până la 3836 RON NET (inclusiv tichete de masă și bonus de performanță- maxim 16%)
  • Tichete de masă – 35 RON/zi lucrată, 40 RON/zi începând cu 1 octombrie 2024
  • Prime de vară și de iarnă ce depășesc cumulat valoarea unui salariu de bază
  • Prime: 8 Martie (150 RON net), Paște (700 RON brut), rezultate (500 RON brut) și loialitate (în funcție de vechimea în companie)
  • Ore suplimentare plătite – 200%
  • Spor pentru ore de noapte – 25%
  • Spor de lucru și masă gratuită în weekend

Beneficii personalizate:
  • Transport asigurat pe rutele companiei
  • Acces la vouchere de vacanță (valoare netă 1000 RON)
  • Cantină la sediul fabricii

Sănătate și echilibru:
  • NOU! Program de lucru 8 ore în 2 schimburi!
  • Echipament de protecție și de lucru
  • Zile de concediu odihnă în funcție de vechime (până la 27 zile)
  • Ajutoare și zile libere pentru evenimente speciale
  • Acces la abonament medical plus asistență medicală gratuită la sediul companiei
  • Sesiuni individuale gratuite de masaj, la sediul companiei

VREI SĂ TE ANGAJEZI?
Te așteptăm la un interviu începând de luni până vineri, la sediul ADIENT din Parcul Industrial Ploiești, str. Conului, nr. 3 sau aplică direct la acest anunț și vei fi contactat.

La ADIENT - lider în producția de scaune auto - te vei bucura de ritm și direcție într-o lume mereu în mișcare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, în care te vei putea dezvolta trăind experiențe și interacționând cu oameni excepționali.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024