Gratis

OPERATOR DEPOZIT - Otopeni

Rompharm Company

Candidatul Ideal

- Studii: liceu;
- Experienta: minim 1 an in domeniul logistic-depozitare;
- Competente si aptitudini: capacitate buna de comunicare si relationare, spirit de lucru in echipa, planificarea si organizarea activitatilor, responsabilitate, corectitudine si seriozitate;

Descrierea jobului

- Ajută gestionarul la primirea materialelor de la furnizori sau din producţie şi depozitarea lor pe rafturi;
- Pregăteşte materiile ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁prime şi materialele de ambalare pentru a fi trimise spre procesare la Secţia de Producţie;
- Depozitează deşeurile de orice fel în funcţie de clasificarea lor;

Descrierea companiei

Companie producatoare de medicamente.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024