Gratis

Operator marfa in depozit

TERTIA COSMETIC

Candidatul Ideal

Persoana harnica, dinamica, responsabila si serioasa.

Descrierea jobului

Munca de depozit presupune:

- manipulare marfa (produse cosmetice profesionale);
- incarcat si descarcat lift de transport marfa;
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄asezare marfa pe locatii in depozit;
- colectare marfa de pe locatii din depozit;
- pregatire colete marfa;
- ocazional, la nevoie, livrare colete marfa.

TERTIA cosmetic (www.tertia.ro) comercializeaza produse profesionale si accesorii pentru coafura, cosmetica si manichiura. Experienta de peste 20 ani ne-a condus spre alegerea si pastrarea in portofoliu a unor marci ale producatorilor de prestigiu mondial, recunoscute in lumea profesionistilor.

Gasiti produsele noastre in intreaga tara prin reprezentanti directi si colaboratori zonali sau online pe www.professionalshop.ro

Dacă doreşti să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tau la adresa office@tertia.ro. Te rugăm să menţionezi postul pentru care aplici. Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024