Operator date back-office - Depatamente vânzări și facturare

ROMTANK SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare – nu contează domeniul, important este să ai baza necesară pentru a învăța și a te dezvolta alături de noi;
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu – vei interacționa ocazional cu informații sau persoane vorbitoare de engleză;
  • Capacitatea de a lucra cu precizie și atenție la detalii – îți place să faci lucrurile bine de la început și să te asiguri că totul este în ordine;
  • Abilități de organizare a timpului și a sarcinilor zilnice – vei avea de gestionat mai multe task-uri, așa că trebuie să te organizezi eficient;
  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă – suntem o echipă, iar colaborarea este esențială pentru succes;
  • Cunoștințe medii de operare pe calculator, în special în pachetul Microsoft Office (Excel, Word) – va trebui să lucrezi cu documente și tabele, așa că este important să te simți confortabil cu aceste instrumente;
  • Atenție distributivă
  • Seriozitate, responsabilitate

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Procesare comenzi
  • Întocmire oferte, avize, facturi
  • Preluare apeluri telefonice
  • Verificarea corectitudinii datelor introduse
  • Administrarea magazinului online
Oferim
  • Contract de muncă pe perioadă determinată, cu posibilitate de prelungire
  • Bonuri de masă
  • Primă de sărbători
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Training on the job – te ajutăm să înveți pe parcurs
  • Salariu negociabil, stabilit la momentul interviului
  • Program de lucru : 8.00 - 17.30, cu pauză de masă asigurată

Companie cu capital integral românesc, cu experiență în oferirea de propuneri și soluții pentru depozitarea diferitelor tipuri de lichide, mai ales petroliere. Produsele de înaltă calitate, competența profesională și promptitudinea în rezolvarea cerințelor clienților nostri, ne-au asigurat poziția de lider de piață în ceea ce priveste distribuția de calitate.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024