Gratis

Operator de date

Usedful Europe S.R.L.

Candidatul Ideal

Usedful Europe SRL, distribuitor de echipamente profesionale audio și de iluminat, caută un operator de date sa se alature echipei sale ︁din Piatra Neamt.

Candidatul ideal va avea:

Cunostinte de limba engleza atat scris cat si vorbit ( minim B2) .
Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat.
Cunostinte solide de operare calculator.
Atentie la detalii, acuratete si capacitate sporita de organizare a activitatii.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Introducerea in sistem a tuturor informatiilor din documentele specifice activitatii
Operarea datelor în Microsoft Excel și în sistemul ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄intern
Verificarea conformitatii datelor introduse in aplicatie cu datele din documentele aferente
Sesizarea diverselor erori apărute în verificarea documentelor si raportarea acestora catre departament
Intocmirea rapoartelor saptamanale in urma verificarii documentelor

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru placut.
Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.
Bineinteles, cafeaua din partea casei.

Program:
09:00 - 17:30 de luni până vineri.

Usedful Europe este o companie cu sediul în Piatra Neamț, România, specializată în vânzarea și închirierea de echipamente audio-vizuale second-hand de înaltă calitate.
Cu o experiență vastă în domeniu, Usedful Europe oferă o gamă largă de produse
pentru a satisface nevoile diverselor evenimente, de la concerte și festivaluri, la
conferințe și prezentări.
Pentru mai multe detalii vizitati: https://www.usedful.eu/

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024