Gratis

Operator Contabilitate Primara

Alvimed Logistic S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoana organizata
- Spirti de echipa
- Atentie distributiva
- Aptitudini de negociere
- Atent la detalii
- Auto organizare
- Persoana optimista si vesela
- Atentie sportita la detalii

- Permis categoria B consituie un avantaj

Descrierea jobului

- Operarea in programul informatic specific de contabilitate a tuturor documentelor financiar - contabile.
- Lucreaza cu documente specifice : ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂facturi, chitante, niruri, bonuri fiscale, extrase de cont, dispozitii de plata, registu de casa si alte documente ce tin de zona contabilitatii primare.
- Participa la operatiuni contabile de sfarsit de luna.
- Participa la activitatea de birou specifica : intocmeste AWB-uri, evidenta stocurilor, etc.

Compania SC Alvimed Logistic S.R.L. este producatoare, importatoare si distribuitoare, de consumabile medicale, cutii carton pentru incinerare, recipiente polipropilena pentru intepatoare-taietoare si anatomie patologica si instrumentar chirurgical. Suntem o echipa formata din specialisti in domeniul medical si economic, cu o experienta in aceste domenii de peste 5 ani.

De-a lungul timpului am constituit o baza de date solida ce cuprinde clienti din toata tara – spitale si clinici de stat si private, centre medicale, cabinete medicale, precum si o retea de distributie extinsa in toata tara.

Principiile ce guverneaza activitatea desfasurata de compania noastra sunt:

respectul fata de client; preocuparea continua in privinta asigurarii calitatii activitatii prestate, precum si a calitatii produselor; corectitudine si responsabilitate.

In acest sens, Compania noastra a implementat Sistemul de Management al Calitatii si a fost certificata ISO 9001:2000. De asemenea, produsele comercializate de compania noastra sunt certificate conform normelor europene si internationale: ISO 13485:2003, CE, FDA, ASTM, ASR.

Eforturile noastre sunt indreptate spre a oferi clientilor nostri produse de calitate la preturi accesibile.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024