Gratis

ECONOMIST CONTABILITATE PRIMARA

TURQUOISE OPTIC

Candidatul Ideal

Cautam o persoana pentru postul de contabil care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-punctualitate
-bine organizata
-sa fie informata la zi cu normele si legile in viguare
-sa stie sa foloseasca excel si google sheets

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Intocmirea facturilor de intrare si iesire
-Efectuarea Nir-urilor
-Verificarea platilor/incasarilor zilnice si lunare
-Depunerea documentelor catre Anaf si celelalte ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀institutii
-Verificarea tuturor documentelor companiei

Turquoise Optic s-a inffintat in anul 2020 si in scurt timp a devenit o companie de succes in domeniul distributiei produselor oftalmice in sud estul tarii.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024