Gratis

Operator confectii textile

SC EUROCONF SA
10 poziții

Candidatul Ideal

1.operator confectioner articole imbracaminte
2.calcatori finisat articole imbracaminte

Esti potrivit daca:
- esti indemanatic si rapid, chiar fara experienta in domeniul confectiilor textile dar doresti sa inveti;
- ai capacitatea de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

Cautam: Operatori confectioneri la diferite masini de cusut , calcatori la final confectii textile,sef formatie (maistru) in industria confectiilor textile.
Se asigura:
- pachet salarial motivant,in functie de performante;
- decontarea abonamentelor pentru navetisti
- calificare la locul de munca si dezvoltare profesionala continua in cadrul firmei;
- tichete de masa in valoare de 35 ron/zi lucrata;
- prime de sarbatori;
- posibilitatea de a inscrie copiii la Gradinita nr.26 (aflata in curtea firmei);
- program de lucru 6.30-14.50.

Descrierea companiei

Descrierea companiei :
SC Euroconf SA, desprinsa din fosta Steaua Rosie produce si comercializeaza costume bărbăteşti de o calitate superioară pentru clienţi de prim rang, fiind recunoscut pe plan intern şi extern ca lider în calitate
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 9 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024