Gratis

Operator comenzi, firma comert online, partener eMAG

XTRA SALES MARKET S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

​Cautam o persoana energica si pozitiva pentru a lucra alături de o echipa tânăra in domeniul de comert online, compartimentul de prelucrare comenzi, retururi și call center.
Ce ne dorim?
  • o persoana muncitoare si serioasa
  • experienta anterioara in domeniu constituie avantaj
  • cunostinte de calculator, Excel, word
  • abilitati de comunicare si interrelationare
  • diplomatie si orientarea catre client

Descrierea jobului

Ce presupune jobul:
  • procesarea de comenzi
  • procesarea de retururi
  • solutionarea problemelor clientilor
  • diverse sarcini care pot sa apara si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂trebuie solutionate
Ce oferim:
  • salariu 3500 lei net/luna + bonuri masa 30lei/zi
  • program de 8h/zi L-V 08:00-16:30 (30 min pauza de masa)
  • posibilitate de promovare
  • weekendul liber
  • loc de muncă stabil pe termen lung

Suntem o companie de comerț online, activă de 4 ani, cu o echipă tânără și dinamică, mereu în căutarea creșterii și dezvoltării. În prezent, lucrăm la extinderea unui brand important de electrocasnice, pe care ne propunem să îl facem cunoscut în toată Europa. Vindem atât prin eMAG, cât și prin site-ul nostru propriu. Punem preț pe implicare, suntem muncitori și ne ghidăm după valorile noastre fundamentale: sinceritate, seriozitate și corectitudine. Alătură-te echipei noastre și creștem împreună!
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024