Gratis

Operator Call Center

Mtc Cleaning System S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm?
🔸 Ambiție și dorință de a progresa – postul este destinat celor care au scopuri clare și sunt motivați să evolueze.
🔸 Dorința de a face bani și a-și construi o carieră de succes – alătură-te echipei noastre și transformă-ți visurile în realitate.
Ești gata să faci pasul spre succes și să te alături unei echipe care îți oferă tot suportul necesar pentru a excela?

Descrierea jobului

Ce căutăm?

Operator Call Center care să se alăture echipei noastre din Alba Iulia și Râmnicu Vâlcea.

Dacă:
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Ai abilități excelente de comunicare și îți place să interacționezi cu oamenii,

Ești organizat și atent la detalii,

Ai dorința de a învăța și de a te perfecționa,
…atunci ești exact persoana pe care o căutăm!

Ce îți oferim?

Program de lucru stabil: de la 9:00 la 17:00, astfel încât să ai timp să îți organizezi ziua
cum dorești.

Mediu de lucru dinamic și prietenos, la birou – fără muncă de acasă.

Vacanțe anuale plătite de firmă – atât în țară, cât și în străinătate.

Meetinguri de perfecționare: ocazia de a învăța de la cei mai buni și de a te dezvolta
profesional.

Salariu – de la 2500

Cine suntem noi?

Suntem o companie tânără și vibrantă care investește în dezvoltarea echipei noastre și oferă oportunități reale de creștere. Dacă ești gata să te alături unei echipe entuziaste și să îți începi cariera într-un mediu suportiv și dinamic, te așteptăm!
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 24 Sept. 2024