Gratis

Operatiuni Online - Relatii cu clientii

Candidatul Ideal

Ești perseverent, proactiv, responsabil și serios
Ai o atitudine pozitivă în rezolvarea problemelor
Inveți în permanență și să vrei să te autodepășești
Acorzi atenție detaliilor, schimbi și vrei să îmbunătățești lucrurile
Ești deschis la feedback și îți place să lucrezi în echipă.

Descrierea jobului

Vei fi persoana responsabila de administrarea site-urilor companiei (Vei face actualizari pe paginile de web --descriere produse , poze , ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄materiale marketing )

Te vei ocupa de retelele de socializare si vei pastra relatiile cu clientii (pe partea de ofertare) – in mediul online .

Competente necesare:
Ai simț artistic
Experiență cu baze de date de produse, Excel, Google Sheets , Photoshop
Cunoști limba engleză si maghiara
Permis cat. B

BENEFICII:
» Mediu de lucru plăcut, , într-o echipă tânără
» Telefon, Laptop
» Salariu atractiv
» Bonuri de masa
» Decontare transport

Working Platform se ocupa cu comercializarea si inchirierea utilajelor pentru constructii.

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024