Gratis

Ofiter de credit

Tonis Trade

Candidatul Ideal

Abilități excelente de comunicare și ascultare activă, capabil să construiască relații de încredere cu clienții.

Orientare spre nevoile clientului și abilități de vânzare consultativă, capabil să găsească soluții financiare adaptate fiecărei persoane.

Gândire analitică și atenție la detalii pentru evaluarea corectă a riscurilor și respectarea procedurilor de creditare.

Integritate și responsabilitate în gestionarea informațiilor sensibile și luarea deciziilor corecte.

Abilități excelente de negociere și persuasiune pentru a încheia vânzările într-un mod etic și eficient.

Cunoștințe financiare solide și familiaritate cu sistemele digitale de procesare a cererilor de credit.

Descrierea jobului

Oferirea de suport clienților în identificarea celei mai bune soluții de creditare.

Explicarea clară a termenilor și condițiilor creditului, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁subliniind avantajele produselor noastre.

Gestionarea eficientă a procesului de creditare, de la evaluarea eligibilității până la încheierea contractului.

Menținerea unei relații post-vânzare pentru a asigura satisfacția clienților și pentru a dezvolta relații de durată.

Ce oferim:

- Oportunități de dezvoltare profesională și training continuu.
- Un mediu de lucru dinamic, orientat spre rezultate și excelență.
- Bonusuri atractive pe baza performanțelor de vânzare.
- Tehnologii de ultimă generație care facilitează procesul de creditare.

Suntem un IFN local (din grupul Tonis Trade) , dar cu ambiții mari, ce are ca scop nu doar furnizarea de soluții financiare personalizate, ci și dezvoltarea unei relații autentice cu fiecare client. La baza noastră stau inovația și integritatea, fiind în permanență concentrați pe creșterea sustenabilă și pe oferirea unor servicii de înaltă calitate. Printr-o abordare flexibilă și orientată către nevoile clienților, vizăm să devenim un reper de încredere pe piața locală.

Dacă ești o persoană care apreciază interacțiunea cu oamenii și înțelegi profunzimea impactului pe care un produs financiar îl poate avea asupra vieții unui client, acest post este potrivit pentru tine. Ne dorim ca tu să ai un simț puternic al responsabilității, să fii empatic și să poți oferi soluții financiare adaptate fiecărui client în parte. În plus, un ochi atent la detalii și o capacitate de gândire analitică sunt esențiale pentru a lua cele mai bune decizii.

În schimb, oferim oportunități de creștere profesională, într-un mediu dinamic, unde îți vei putea pune în valoare abilitățile și vei putea contribui la construirea unei relații de lungă durată cu clienții și la succesul companiei noastre.

Ce ne definește?

Integritate și responsabilitate în toate deciziile pe care le luăm.
O abordare orientată către client, care pune pe primul loc nevoile financiare ale acestuia.
Proactivitate și dorința de a ne dezvolta și perfecționa constant.
Inovație în utilizarea soluțiilor tehnologice pentru eficientizarea proceselor de creditare și oferirea de suport rapid și eficient clienților.

Alătură-te echipei noastre și hai să creștem împreună! Dacă ești o persoană ambițioasă, cu dorința de a avea un impact semnificativ într-un IFN în plină dezvoltare, așteptăm să te cunoaștem!
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024