Gratis

Office manager

Elta 90 Medical Research SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este tanar, dinamic si dornic de afirmare.
Are cunostinte de gestiune primara.
Are cunostinte de limba engleza.
Are experienta dovedita de operare PC.
Ideal ar fi sa aiba si cunostinte de baza in SICAP
Sa fie capabil/a sa sustina o conversatie cu clienti.
Sa fie o persoana placuta urmand a fi interfata companiei cu clienti.
Sa aiba atentie la detalii.

Descrierea jobului

Pozitia pentru care se recruteaza este cea de Office Manager.
Ce presupune:
- gestiunea primara a companiei (intocmire facturi, urmarire ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄stocuri, operare incasari)
-gestiunea contractelor incheiate de companie
-gestiunea documentelor diverse intocmite de companie
- asistent manager pentru Directorul General si Directorul Executiv si managerul de departament.
-suport pentru departamentele de vanzari
-suport departament licitatii publice
-suport departament logistica

Importator si distribuitor de aparatura medicala. Companie multinationala prezenta in sud-estul Europei, cu o dezvoltare puternica si stabila.Locatia jobului este in Chiajna langa Carrefour Militari.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024