Gratis

Office Manager- Birou Proiectare

Biarc Ams Project S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Office Manager dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre de proiectare. Ca Office Manager, vei juca un rol esențial în asigurarea funcționării eficiente a biroului nostru de proiectare, facilitând comunicarea și coordonarea între departamente și asigurând că toate activitățile administrative sunt gestionate în mod corespunzător.
Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar de office manager sau în administrarea biroului (domeniu tehnic constituie avantaj)
  • Excelente abilități de organizare și gestionare a timpului, seriozitate si punctualitate.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan
  • Cunoștințe avansate de operare a computerului și a programelor Microsoft Office
  • Atenție la detalii și abilități analitice
  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări
  • Limba română fluentă, atât în vorbire, cât și în scris
  • Permis auto categoria B- OBLIGATORIU

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea eficientă a tuturor aspectelor administrative ale biroului de arhitectură (planificare, comenzi, tine lagatura cu furnizorii)
  • Asigurarea unei ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀comunicări eficiente între departamente și clienți
  • Colaborarea cu echipa de arhitecți pentru a asigura respectarea termenelor limită și a cerințelor proiectelor
  • Urmarirea indeplinirii sarcinilor si termenelor date de catre Managerul General catre reprezentantii celorlalte departamente
  • Coordonarea activităților și operațiunilor administrative într-un mod eficient, conform cu procedurile interne;
  • Tinerea evidentei proiectelor in desfasurare si a sarcinilor.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un birou de proiectare, cu proiecte interesante și variate
  • Mediu de lucru plăcut și prrietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Pachet salarial foarte atractiv (corelat cu experienta si nivelul pregatirii).

Firma de proiectare, cu experienta de peste 10 ani. Realizăm proiecte rezidențiale, comerciale, industriale- elaborăm documentații de urbanism și dispunem de infrastructura și resursele necesare pentru a livra proiecte de calitate. Fiecare proiect este tratat ca o nouă provocare, iar soluțiile abordate de echipa noastră se bazează pe nevoile clienților noștri.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024