Gratis

Ofertare Evenimente & Vanzari Active

BUCATEPEROATE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Pasionat de gastronomie si organizare de evenimente;
Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
Abilitati excelente de corespondenta electronica;
Abilitatea de a lucra independent, intr-un mod eficient si intr-un ritm rapid;
Atentie sporita la detalii;
Experienta in domeniul alimentatiei publice/Horeca;
Persoana dinamica, serioasa, punctuala si organizata;
Simt estetic dezvoltat;
Cunostinte de social media;

Descrierea jobului

Iata ce ai face la Bucate pe Roate / Carte Blanche:
Conceperea şi redactarea ofertelor de servicii, transmiterea şi negocierea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂lor;
Preluarea apelurilor telefonice;
Gestionarea relatiei cu beneficiarul, identificarea necesitatilor acestuia, intocmirea contractului, a fisei de eveniment si a facturii;
Monitorizarea feedback-ului clientului si mentinerea unui contact strans cu acesta;
Dezvoltarea relatiilor de lucru pozitive cu clientii existenti pentru repetarea comenzilor;
Supervizarea standardelor de prezentare, igiena si calitate;
Prioritizarea sarcinilor de vanzare pe baza obiectivelor si termenelor date;
Urmarirea respectarii procedurilor interne
Introducerea ofertelor si a altor informatii in solutia informatica de tip ERP cu care se lucreaza;
Deplasarea la evenimente si supervizarea aranjarii bufetului;

Program de lucru luni-vineri (09:00 – 18:00).
Pachet salarial calculat in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Pentru vanzari active se ofera si comision din vanzari.
O masa pe zi (proaspata si sanatoasa).
Mediu de lucru tanar, dinamic si modern.
Lucru intr-o companie romaneasca, dinamica, in creștere, cu o cultura de expansiune pe piata din Romania.

Bucate pe Roate își mărește echipa! Te așteptăm să te alături unui colectiv dinamic, primitor, format din peste 40 de persoane cu diferite specializări în domeniul alimentației publice. Vei avea ocazia să lucrezi într-o companie cu capital 100% românesc, cu o experiență de peste 12 ani în domeniu, aflată într-o continua dezvoltare și care deține un spațiu de producție de aproximativ 500 mp, amenajat și complet utilat. Întreaga activitate se desfasoară cu respectarea sistemelor de calitate și siguranța alimentului, implementate împreună cu Tűv Karpat. Compania noastră deține și o certificare FSSC (Food Safety System Certification), standard recunoscut de către GFSI (Global Food Safety Initiative). Ne mândrim și cu faptul că am participat la organizarea catering-ului pentru Summit-ul organizat în Sibiu în luna mai a anului 2019, la care au participat 27 de șefi de stat. Compania noastră a fost premiată de Arhiepiscopia Romano-Catolică pentru susținerea vizitei Papei Francisc la București și pentru serviciile de catering prestate la acest eveniment.

Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024