Gratis

Muncitor Strungar/Frezor/Rectificator Service Auto

ROBNEC SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana de echipa, care este pregatita sa lucreze la un program fix si sa colaboreze intr-un colectiv.
Salariu foarte atractiv, program de luni pana vineri incepand de la 8:30-17:00. Sambata si Duminica sunt LIBERE. Pauza de masa este intre 12:30-13:15.

Descrierea jobului

ROBNEC - Angajeaza muncitor pentru frezor/rectificator/strungar. Experienta in domeniu reprezinta un plus!

Salariu foarte atractiv, program de luni pana ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂vineri incepand de la 8:30-17:00. Sambata si Duminica sunt LIBERE. Pauza de masa este intre 12:30-13:15.

In cazul in care sunteti interesat de acest loc de munca si aveti experienta in domeniu, salariul poate fi MAI MARE decat cel mentionat.

Robnec - Sector 6, Strada Piscul Crasani Nr.4 A, Militari

Va rugam sa ne contactati la 0722552177 pentru mai multe detalii in legatura cu acest post de lucru.
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 25 Oct. 2024