Gratis

Muncitor necalificat

FIRST TRUCK SERVICE SRL

Candidatul Ideal

sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

Descrierea jobului

- sa lucreze cu o serie de echipamente specifice;
- sa manifeste grija in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
- sa fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;
- sa respecte cu strictete regulile de protectie a muncii si P.S.I..

SC First Truck Sevice SRL este Centru autorizat de service Mercedes Benz pentru autovehicule comerciale.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024