Gratis

Muncitor ascensoare

ELEVATOR 2009 S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- de preferat să locuiască în sectorul 6 , pentru ca activitatea se desfășoară în mare în sectorul 6
- nu este esențial să ai experiență în domeniu, însă este important să fii dornic să înveți ceva nou în fiecare zi, să fii curios și creativ.

- Pentru noi este foarte important să fii o persoană responsabilă, sinceră și organizată.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci:
-întreținere și curățenie ascensoare
-reparații și deranjamente pe parcurs ce vrei capătă experiență

Ce îți ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁oferim:
- salariu avantajos între 3500 și 4500 ( în funcție de experiență ) , fără bonuri de masă
- Program de 8 ore de luni până vineri ( 2weekend-uri lucrătoare pe lună]

Sc Elevator 2009 SRL este o firmă de ascensoare ce se ocupă de întreținere, reparații , montaj , depănări ascensoare .
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024