Gratis

Montator bucatarii

NOLTE HOME STUDIO

Candidatul Ideal

- Experiență anterioară de min. 2 ani în montaj mobilier (de preferat bucătării) - Persoana organizata si atenta la detalii (se lucreaza cu produse de top- import Germania, corpurile fiind ansamblate) - Persoana activă, ambițioasă, perseverentă

Descrierea jobului

Montajul mobilierului la client – Respectarea precisa si completa a procedurilor standard de montaj specificate in schitele de montaj; Revenirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄/ gestionarea remedierilor si solicitărilor de service primite din partea clientilor; Efectuarea de măsurători ale spațiului înainte de lansarea comenzii de mobilier și oferirea de soluții dacă sunt probleme; Recepția și descarcarea mărfii primite de la producător; Pregătirea pentru livrare și livrarea (încărcarea – descărcarea) la client;
Alte responsabilități: - Manevrarea in conditii de siguranta a vehiculelor companiei; - Pastrarea si folosirea corecta si sigura a echipamentelor din dotare; - Comunicarea foarte buna si respectuoasa cu clientii si colegii de echipa sau din alte departamente; - Respectarea normelor de protectie a muncii;

Colaborăm exclusiv cu Nolte Küchen, brandul nr.1 de bucătării germane în stil și utilitate.

Proiectăm și vindem bucătării germane zi de zi, iar satisfacția noastră stă în a oferi familiilor un stil de viaţă modern.

Te așteptăm în echipa noastră!

Publicat 23 Iun. 2024 Reactualizat 23 Iun. 2024 Expiră 23 Iul. 2024