Gratis

Montator Ascensoare

RIM SERVICE SOLUTIONS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în domeniul montajului ascensoarelor sau în domenii similare constituie un avantaj.

Cunoștințe tehnice solide și capacitatea de a lucra cu planuri și specificații tehnice.

Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Oferim:
Un mediu de lucru dinamic și profesionist.

Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Descrierea jobului

Efectuarea în mod corect a montajului ascensorului/scării rulante, respectând standardele de calitate și siguranță.Menținerea curățeniei:

Asigurarea că locul de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄muncă, inclusiv puturile de lift, este lăsat curat și ordonat după finalizarea activităților de montaj.

Studiul planurilor de montaj și a specificațiilor tehnice primite de la producător.

Identificarea și pregătirea tuturor componentelor necesare pentru realizarea montajului.

Asamblarea și montarea componentelor ascensorului conform instrucțiunilor producătorului.

Instalarea cablajelor electrice și echipamentelor de control conform schemelor furnizate.

Testarea și verificarea funcționării corespunzătoare a tuturor componentelor și sistemelor ascensorului.

Asigurarea respectării standardelor de siguranță și performanță.

Companie lider în domeniul montajului de ascensoare și scări rulante.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024