Gratis

MONTATOR OCHELARI CU/FARA EXPERIENTA

TURQUOISE OPTIC
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de creativitate?
Rabdarea,indemanarea si atentia la micile detalii te caracterizeaza si esti din CONSTANTA
Atunci hai in echipa noastra,sa ne fi coleg/a pe postul de MONTATOR OCHELARI,iar noi te vom aprecia si rasplati asa cum meriti.
Experienta in domeniu,NU este necesara.
Te vom invata noi.

Descrierea jobului

MONTATOR OCHELARI-PUNCT DE LUCRU IN CONSTANTA
Atributii:Slefuirea si asamblarea lentilelor pe rame,conform retetei primite.
program lucru luni-vineri intre orele 09.00-17.00
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Salariu intre 3000-4000 fiind compus din parte fixa+bonusuri din montajele executate.

Compania Turquoise Optic SRL s-a infiintat in anul 2020,dar experienta echipei in acest domeniu este de peste 8 ani.
In tot acest timp am,crescut,am devenit din ce in ce mai experimentati si in clipa de fata reusim sa oferim clientilor nostri servicii de cea mai inalta calitate.
Avand 4 linii de montaj pe masini automate de ultima generatie,reusim sa facem montaje de cea mai inalta calitate,fiind NR 1 in ultimii anii in acest domeniu in Judetul Constanta.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 23 Sept. 2024