Gratis

Medici Familie

CORAM MEDICAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Medic specialist de medicina de familie..
Colaborare prin angajare cu carte de munca.
Persoana serioasa, responsabila si consecventa cu dorinta de a invata si de a progresa profesional.
Experienta profesionala nu este necesara, colaboram si cu proaspat specialist sau rezident in an terminal.

Descrierea jobului

Activitate de medicina de familie in 10 cabinete, centru medical multidisciplinar si laborator cu 12 ani experienta.
Sustinere si ajutor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂din partea celorlalti medici, care cunosc bine pacientii, modul de lucru etc.
Asistente dedicate si cu multa experienta.
Venit extraordinar, bonusuri si sporuri proportionale cu nivelul de performanta.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024