Gratis

Medic Specialist Psihiatrie

CABINET PSIHIATRIE DR.COLTOIU DELIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti absolvent al Facultatii de Medicina , specialist pe Psihiatrie? Doresti sa lucrezi intru-un ambient cald si prietenos unde sa te dezvolti profesional?

Descrierea jobului

Sa consulte pacientii Cabinetului de Psihiatrie, care vin pentru consultatii, acte, adeverinte, sau urgente psihiatrice programati. Sa fie 8 h ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈pe zi la serviciu in Contract cu Casa de Asigurari, sa fie serios, sa isi doreasca sa lucreze intr-un mediu securizant.

Cabinet de Psihiatrie Dr. Coltoiu Delia,situat in ( vechea Policlinica) , companie serioasa , angajeaza absolvent sau medic specialist full time, cu relatie contractuala cu Casa de Asigurari, isi doreste o colaborare serioasa , minim 5 ani , mediu ambiant placut, pacienti regulati care vin la consult si tratament.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024