Gratis

Medic veterinar

TARRM S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii dе Medicina Veterinara, cu atestat dе libera practica. Dornic dе a-si exercita activitatea la nivel inalt, conform dotarii cabinetului. Dornic dе afirmare.

Descrierea jobului

Activitatе sanitаr-vеterinarа pe animаle mici, trаtаmеntе, intеrvеntii chirurgicalе, аnalize.
Sаlаriu motivant, program 8 ore/zi, flеxibil. ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

Cabinet veterinar cu sala de consultatii, sala de operatii si farmacie veterinara.

Cabinet dotat cu aparatura medical-veterinara complexa. Pozitie centrala. Clientela fidela.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024