Gratis

MEDIC VETERINAR CU EXPERIENTA

REGAL VET

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa detina abilitatile necesare pentru medicina de urgenta .

Descrierea jobului

Consilierea clienților cu privire la sănătatea și bunăstarea animalelor de companie .
Educație continuă pentru a-ți îmbunătăți cunoștințele și abilitățile.
︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Oportunitatea de a lucra într-un mediu dedicat îngrijirii animalelor.
Posibilitatea de a avansa în carieră.
Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.
Cazuistica diversificata .
Echipamente si aparatura de ultima generatie .

Suntem o echipa tanara dar cu foarte multa experienta . Cautam un coleg care sa fie la fel de implicat in medicina vetrinara ca si noi .
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024