Gratis

MEDIC STOMATOLOG

C.M.I. DR. MARDALE ION SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

absolvent al facultatii de stomatologie, bune cunostinte teoretice si practice ale meseriei,
sa ofere seriozitate in munca depusa, capacitatea de a colabora cu colegii de munca , comunicativitate si asertivitate fata de pacienti

Descrierea jobului

job full time,
responsabilitati
:- efectuarea cu asumare a tuturor manoperelor necesare si specifice meseriei de medic stomatolog, comunicare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄eficienta, corecta si placuta cu pacientii
- comportament civilizat fata de colegi de serviciu
beneficii:
- beneficiul de a lucra intr-o echipa unita si corecta;
- posibilitatea de a evolua profesional
- beneficii pecuniare pe masura muncii depuse si a satisfactiei pacientilor.

Compania noastra s-a infiintat in anul 2008, evouland pe parcursul anilor, pana in prezent atat in plan profesional, in sensul ca in momentul actual lucram cu cele mai moderne echipamente.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024