Gratis

Asistent medical- clinica stomatologica

JUNIOR&FAMILY DENTAL CLINCS
2 poziții

Candidatul Ideal

Junior&Family Dental Clinics angajează Asistent Medical

Căutăm asistenți medicali cu energie molipsitoare, responsabili și atenți la detalii în colaborarea cu medicii stomatologi și minimum 1 an experiență.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Colaborarea eficientă cu medicul;
- Înțelegerea nevoilor pacienților;
- Pregătirea materialelor necesare tratamentelor dentare;
- Pregătirea instrumentelor stomatologice;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄- Dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice;
- Pregătirea cabinetului stomatologic pentru desfășurarea optimă a actului medical

Ce oferim:
- Salariu negociabil și bonuri de masă;
- Pachet servicii stomatologice;
- Colaborare pe perioadă nedeterminată;
- Program de lucru flexibil/ ture.

JUNIOR&FAMILY s-a născut in 2013 din dorința de a oferi tratamente stomatologice pentru copii și adulți
într-un mediu prietenos, care valorizează comunicarea medic – pacient.

Preocuparea noastră este grija pentru igiena și sănătatea orală. Investim constant pentru a
îmbunătăți calitatea serviciilor oferite prin pregătirea medicilor dentiști și stabilirea unei relații de
încredere pe termen lung cu fiecare pacient care ne vizitează.

Locații:

București
Str.Învingătorilorbucuresti@juniorfamily.ro
+40 770 569 787
Str. Învingătorilor,
nr. 29,Sector 3

Iași
pacurari@juniorfamily.ro
+40 760 460 040
Șos. Păcurari, nr. 46,
bl. 553, parter

Iași
sflazar@juniorfamily.ro
+40 766 853 178
Str. Sf. Lazăr,
nr. 23

Timișoara
timisoara@juniorfamily.ro
+40 746 299 133
Bd. Simion Bărnuțiu,
nr. 42, et.3
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024