Gratis

Medic specialist

DAFMED S.R.L.
14 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

DAFMED Oradea cauta medici primari sau medici specialisti pentru urmatoarele specialitati medicale:
-radiologie
-neurologie
-diabet
-psihiatrie
-obstetrica ginecologie
-ORL
-reumatologie
-psihiatrie
-urologie
-pneumologie
-cardiologie
-dermatologie

Cerinte: studii de specialitate,certificat de membru eliberat de Colegiul medicilor,avizul anul de libera practica si asigurare malpraxis.

Descrierea jobului

- program full time in contract cu CAS
- efectueaza examenul clinic al pacientului si stabileste diagnosticul
- cunoaste si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄raspunde de respectarea protocolului
- efectueaza investigatiile functionale specifice
- mentine confidentialitatea datelor medicale ale pacientilor

Suntem o clinica medicala nou infiintata in centrul orasului Oradea care dispune de aparatura noua de ultima generatie din care fac parte si un RMN si CT de la General Electric.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024