Gratis

MEDIC PRIMAR RECUPERARE SI BALNEOLOGIE

ELDOMIR TOUR SRL

Candidatul Ideal

- Diplomă de Medic Specialist Balneolog (Recuperare și Medicină Fizică);
- Autorizație de liberă practică;
- Experiență în domeniu de ︌︂︎︄︄︁︄︊​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎minim 1-2 ani;
- Orientare către pacient;
- Abilitați de comunicare;
- Capacitatea de organizare și orientare spre rezultate;
- Disponiblitate Part Time/ Full Time.

Descrierea jobului

- Consultarea și reconsultarea pacienților;
- Prescrierea tratamentului balnear in cadrul Centrului Medical Alma;
- Cunoaste si raspunde de respectarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁protocolului clinico-terapeutic;
- Efectueaza examenul clinic al pacientului si stabileste diagnosticul;
- Efectueaza investigatiile functionale specifice;
- Explica procedurile sau tratamentele prescrise pacienților;
- Evaluaeaza si planifica cerintele de tratament;
- Completeaza fisa medicala a pacientului cu terapiile prescrise;
- Instruieste personalul privind efectuarea terapiilor
- Organizarea activității medicale în cadrul bazei de tratament.

Aflat pe malul Lacului Sărat, lângă Brăila și înconjurat de pădure, Alma Health & Spa Retreat este cel mai nou complex balnear premium din România. Te invităm să ne cunoști și, împreună, să revitalizăm Lacul Sărat, stațiunea care a uimit Europa începutului de secol XX. Vom avea grijă, împreună, de întregul ecosistem creat în jurul comorii ascunse a Bărăganului, stațiunea cu cele mai multe zile însorite din România.
www.almaretreat.ro

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024