Gratis

Medic specialist Psihiatru

SC Oxxygene med Plus SRL

Candidatul Ideal

Mai puternici împreună cu tine! Alătură-te echipei de specialisti a Clinicilor Oxxygene din Otopeni care angajeaza medic specialist Psihiatrie cu posibilitatea de a avea contract CAS cu urmatoarele competente :
- Studii de specialitate absolvite;
- Cunostinte MS Office;
- Certificat de membru vizat;
- Asigurare de Malpraxis;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare cu pacientul ptr confortul si siguranta pacientului
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
- Atitudine profesionista in relatia cu pacientii;
- Integritate, corectitudine si devotament
- Atitudine si comportamente pozitive cu ajutorul carora sa relationezi intr-un mod constructiv si non-conflictual cu pacientii si angajatii spitalului

Descrierea jobului

Medic Psihiatru; Full time cu CAS.Disponibilitate pentru angajare: Imediata; Punct de lucru: Otopeni
- O echipa unita si pozitiva, care ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄te va sustine in toate proiectele derulate
- Un program de lucru echilibrat
- Traininguri periodice, participari la congrese in tara si strainatate si posibilitati reale de dezvoltare profesionala, pentru ca ne dorim sa atingem excelenta impreuna
- Examinarea clinica a pacientilor, efectuarea examenelor medicale, intocmirea fisei de observatie, stabilirea schemelor terapeutice si evaluarea eficacitatii tratamentului aplicat,

Misiunea Spitalului Oxxygene este de a proteja sănătatea pacientilor adulti si adulti varstnici din România. Pentru a o îndeplini, am reunit în centrul nostru o echipă experimentată în gerontologie-geriatrie, asigurând servicii complete de prevenire, diagnosticare și tratare a afecțiunilor pacientilor. Sănătatea și starea de bine a fiecarui pacient, este principala noastră preocupare, de aceea acordăm tratament personalizat și o atenție specială fiecărui caz în parte.Companie medicala ce activeaza in servicii de sanatate pentru pacientii geriatrici dar si in terapiile antiaging .
Spitalul OXXYGENE situat in Otopeni este prima unitate privata infiintata in 2008 cu profil geriatrie si gerontologie omologata de Ministerul Sanatatii ,aflata in contract cu Casa Nationala de Asigurari si acreditata de ANMCS pe spitalizare continua de 12 zile, spitalizare de zi ,ambulator de specialiate psihiatrie, medicina interna, neurologie si clinica antiaging.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024