Gratis

Mecanic, Vopsitor si Electrician auto

Arena Auto Service S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

ARENA AUTO SERVICE S.R.L. este un service auto complet echipat, dedicat excelenței în domeniul auto. Suntem în căutarea unor profesioniști cu experiență pentru a se alătura echipei noastre tinere și dinamice.

1. Mecanic Auto
Cerințe:

• Experiență minimă de 2 ani pe o poziție similară
• Abilități de organizare și seriozitate
• Permis de conducere categoria B
• Cunoștințe solide de diagnoză auto
• Inițiativă și capacitatea de a lucra eficient în echipă

2. Vopsitor Auto
Cerințe:

• Experiență de minim 2 ani în vopsitorie auto
• Cunoștințe aprofundate în utilizarea echipamentelor și materialelor de vopsit
• Abilități de atenție la detalii și perfecționism
• Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă

3. Electrician Auto
Cerințe:

• Experiență de minim 2 ani în reparații electrice auto
• Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice și electronice auto
• Abilități de rezolvare a problemelor și atenție la detalii
• Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă

Descrierea jobului

Beneficii pentru Toate Pozițiile:
  • Mediu de lucru prietenos și profesional, în cadrul unei echipe tinere și dinamice
  • Pachet salarial ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄competitiv, negociabil în funcție de experiența și abilitățile fiecărui candidat
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală

​La ARENA AUTO SERVICE S.R.L., vei găsi un mediu de lucru modern și bine echipat, unde profesionalismul și munca în echipă sunt valorile noastre principale. Apreciem inițiativa și oferim suport pentru dezvoltarea carierei.
Aplică acum și devino parte din echipa noastră de profesioniști!

Descrierea companiei

ARENA AUTO SERVICE S.R.L.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024