Gratis

Mecanic Moto - Est Bike Adventure Constanta

EST BIKE ADVENTURE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Pasiune pentru motociclete
  • Aptitudine mecanică
  • Abilități de diagnosticare
  • Atenție la detalii
  • Răbdare și perseverență
  • Spirit de echipă

Descrierea jobului

Mecanic moto:
  • Diagnosticarea și repararea motocicletelor si scuterelor
  • Întreținerea periodică
  • Pregătirea motocicletelor pentru livrare
  • Montajul accesoriilor

Fă parte dintr-o echipă tânără și dinamică, într-un mediu de lucru plăcut și relaxat.

Dezvoltă-te profesional într-un domeniu în continuă creștere.

Beneficiază de training și de oportunități de dezvoltare personală.

Alătură-te unei comunități de pasionați de motociclete.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024