Gratis

MECANIC DE CAMIOANE

Axintor Interim

Candidatul Ideal

Tehnician de întreținere la un dealer Volvo autorizat scoate în evidență câteva aspecte cheie ale rolului și mediului de lucru: Cerințe și Calificări
  • Experiență ca mecanic: Se caută un candidat cu experiență în mecanică, de preferat cu cunoștințe specifice în domeniul camioanelor și remorcilor.
  • Pasiune pentru camioane și tehnologie: Oferă o oportunitate excelentă pentru cineva care este interesat de vehicule grele și de noile tehnologii din acest domeniu.
  • Simțul responsabilității și precizia: Acuratețea în execuție și responsabilitatea sunt esențiale.
  • Permis de conducere C sau CE: Este un avantaj, dar nu obligatoriu, ceea ce sugerează că un astfel de permis îți va oferi posibilitatea de a manevra camioane și remorci.
  • Experiență de lucru: Peste 2 ani

Descrierea jobului

Responsabilități
  • Întreținerea remorcilor: Te vei ocupa de menținerea și repararea remorcilor pentru a asigura funcționarea lor corectă.
  • Pregătirea pentru ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃inspecții: Vei pregăti remorcile pentru inspecțiile necesare, asigurându-te că respectă toate standardele de siguranță și de funcționare.
  • Rezolvarea defecțiunilor minore: Vei diagnostica și repara problemele tehnice care apar la remorci.
Mediul de lucru
  • Dinamic și diversificat: Se subliniază faptul că postul este unul variat și că nu va exista monotonie.
  • Condiții de lucru bune: Compania asigură confortul necesar pentru a lucra eficient, inclusiv accesul la echipamente și materiale de calitate.
  • Sprijin și formare continuă: Echipa este descrisă ca fiind de ajutor, cu o atmosferă deschisă și familială, unde vei primi îndrumare și unde există oportunități pentru formare și dezvoltare profesională.
  • Team building: Activitățile de team building sunt parte integrantă a culturii organizaționale, ceea ce indică importanța colaborării și a unei bune relații între colegi.
Securitate Socială
  • Bani de concediu
  • Bonus la sfârșitul anului
  • Contribuția la pensie
  • Alocatie pentru copii
  • Asigurare medicala
  • Asigurarea accidentelor la locul de muncă
Ce altceva poți aștepta de la Axintor Interim?

După ce vă veți găsi un loc de muncă frumos, vă vom asigura un sejur plăcut în Belgia. Odată ajuns în Belgia, vă puteți baza pe îndrumarea personală a coordonatorului și a antrenorilor noștri. Cu „aplicația MyAxintor” vă informăm în timpul cooperării depline despre tot ce trebuie să știți.
  • Plata săptămânala corecta, în conformitate cu reglementările belgiene
  • Cazare confortabilă
  • Integrare rapidă
  • un job coach care vorbeste pe limba ta
  • Un coordonator care va sustine integrarea dvs rapidă
Specificațiile postului
  • Sector: Sectorul auto
  • Domeniul locului de muncă: Industria auto
  • Funcția postului: Mecanic de camioane
  • Locație: Brugge, Belgia
  • Regim: Zi de munca
  • Durata angajării: Cu normă întreagă
  • Tipul de contract : Opțiune fixă
  • Statut: Muncitor
  • Număr de ore pe săptămână: 38

Din 2009, suntem specialiști în recrutarea și cazarea lucrătorilor din România, Polonia, Portugalia și Spania.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024