Gratis

MECANIC MENTENANTA

AMCOR FLEXIBLES PIATRA NEAMT SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
• studii medii absolvite, in domeniul tehnic / scoala profesionala de profil / 10 clase + curs de calificare, profil tehnic;
• spirit de initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obiectivelor, spirit de observare, capacitate de intelegere a problemelor, spirit de echipã , mobilitate în actiune;
• capacitate de planificare si organizare;
• experienta in domeniul productiei constituie un avantaj;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Remediere defectiuni, efectuarea intretinerii echipamentelor si instalatiilor impreuna cu echipa de intretinere si productia.
Se asigura ca echipamentele sunt ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈in stare buna de functionare pentru a preveni intreruperea productiei
Coordonare cu echipa de productie, calitate, sanatate si securitate pentru a îmbunătăți standardele companiei
BENEFICII:
• Pachet salarial : bonus lunar/anual de performanta, tichete de masa, decontare transport
• Mediu de lucru profesionist;

Numai candidatii selectati vor fi contactati!

Țintește sus. Gandeste maret. Mergi mai departe. Deschide o lume de oportunități lucrând cu un lider global în soluții de ambalare inovatoare și responsabile.

www.amcor.com

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024