Gratis

Mecanic Intretinere si Reparatii Autovehicule si Utilaje

Unitip Global S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Mecanic Intretinere si Reparatii Auto si Utilaje pentru a se alătura echipei noastre.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Repararea și întreținerea sistemelor mecanice ale autovehiculelor, cat si a utilajelor
Efectuarea reviziilor si intretinerii periodice
Lucrul în ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀echipă pentru a asigura o reparație eficientă și de calitate;

Cerințe:
Experienta anterioară în domeniul mecanicii auto si a utilajelor
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice;
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant;
Certificare tehnician auto reprezintă un avantaj;
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
Permis de conducere- categoria B
Cunostinte solide in mecanica industriala, pneumatice si hidraulice.
Cunostinte electrice/electronice auto (prezinta avantaj)

Echipa UNITIP GLOBAL este compusă din specialişti in domeniile care stau la
baza conceperii si finalizarii unui proiect de succes, sau al unor documente programatice realistice şi competitive. Dispunem astfel de specialişti în dezvoltare regională şi rurală, management de proiecte finanţe, aquis comunitar, ingineri specializati in realizarea lucrarilor de infrastructura, care sunt capabili sa ofere consultanta si asistenta in accesarea fondurilor europene, consultanta de management de proiect si asistenta in cadrul procedurilor de achizitii, dar si consultanta in stabilirea solutiilor de ordin tehnic pentru lucrarile contractate.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024