Gratis

Mecanic/Electrician/Tehnician mentenanta/Inginer mentenanta

STONEVAULT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

• Cunostinte tehnice in domeniul mecanic/ electric
• Cunostinte tehnice in domeniul electronic/ hidraulic/ pneumatic constituie avantaj
• Exigenta si corectitudine in respectarea calitatii lucrarilor realizate
• Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor
• Capacitate de relationare interumana (sociabilitate,integrare in colectiv)
• Gândire creativă și rezolvare rapidă de probleme
• Dorință de implicare continua si spirit de initiativa
• Disponibilitate de a muncii in 3 schimburi

Descrierea jobului

Alătură-te echipei noastre și construim viitorul împreună!

La Stonevault, suntem o echipa ambitioasa si dinamica. Căutăm colegi care să ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈împărtășească valorile noastre de calitate, inovație și colaborare. Dacă ești pasionat de tehnologie și îți place să lucrezi într-o echipă unită, atunci acest job este pentru tine.

Ce vei face?

• Asigurarea funcționarii optime a liniilor de producție prin efectuarea mentenantei preventive si corective
• Identificarea si remedierea defectiunile tehnice aparute
• Monitorizarea constanta a echipamentele si sistemele tehnice existente in companie
• Intocmirea rapoartelor de interventie si mentenanta
• Colaborarea permanenta cu echipa, pentru interventii rapide si eficiente
• Respectarea procedurilor de mentenanta si completarea formularelor aferente actiunilor de mentenanta
• Respectarea termenelor si optimizarea costurilor de implementare

Ce iti oferim?

• Mediu de lucru placut si dinamic
• Pachet salarial motivant
• Tichete de masa
• Prime de Paşte şi Crăciun
• Transport gratuit
• Masa calda gratuita

Persoanele interesate pot depune CV-urile la adresa de mail office@stonevault.ro sau pe whatshapp la numarul de telefon 0755.057.877.

În timp ce tu ne vei ajuta să asigurăm mentenanta in companie, îți promitem ca noi te vom ajuta sa te dezvolți într-un mediu de lucru dinamic și performant care susține învățarea continuă.

Ești pregătit să crești și să te dezvolți alături de echipa Stonevault? Aplică acum!

Stonevault este o companie in plina dezvoltare, specializată în producția de arcuri pentru saltele și canapele. Suntem cunoscuți pentru calitatea produselor noastre și pentru angajamentul față de inovație.

În Stonevault vei face parte dintr-un grup de oameni pasionați, inovatori și performanți. Departamentele noastre se inspiră reciproc pentru a oferi cele mai inovatoare și durabile soluții pentru somn și relaxare.

La Stonevault, valorizăm inovația, colaborarea și excelența. Suntem o echipă pasionată de ceea ce facem și ne mândrim cu produsele noastre de înaltă calitate.

Țelul nostru este să răspundem nevoii continue de modernizare, să îmbunătățim în mod consistent și cuantificabil standardele de viață, ca în final să oferim clienților noștri beneficiile și garanția unor produse durabile.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024